kuchnia wolna od glutaminianiu sodu
banner 223
Farma Krzyczki zaprasza w swoje gościnne progi i do wyjątkowych, utrzymanych w klimacie miejsca pokoi.
Dla ponad 120 Gości przygotowano nocleg w komfortowych 1, 2, 3 i 4 osobowych pokojach z możliwością dostawki. Większość pokoi wyposażona jest w telewizor. Na terenie całego kompleku budynków działa bezpłatny Internet WiFi.  

Na początku czerwca 2012 oddaliśmy do Państwa użytku Hotel Nosselia***, który składa się z 28 eleganckich pokoi, dwóch nowoczesnych sal konferencyjnych oraz recepcji.

WSZYSTKIE POKOJE WYPOSAŻONE SĄ W POŚCIEL ANTYALERGICZNĄ.

Nasi Goście hotelowi otrzymują atrakcyjne rabaty już od trzeciej doby, zniżki na wędkowanie oraz darmowe wypożyczenie wybranego sprzętu wędkarskiego i sportowego.
HOTEL NOSSELIA ***
HOTEL NOSSELIA *** Nosselia to nowoczesny obiekt hotelowy spełniający standard ***. W nowym budynku znajduje się 28 eleganckich pokoi, dwie sale konferencyjne oraz recepcja.
czytaj więcej »
GALERIA REZERWACJA POKOJU
DOM JEŹDZIECKI
DOM JEŹDZIECKI Dom Jeździecki to utrzymany w stylowym charakterze budynek, w którym znajdują się wygodne i przestronne pokoje gościnne (wyposażone w łazienki, telewizory oraz wygodne kanapy). czytaj więcej » GALERIA REZERWACJA POKOJU
STARA SZKOŁA
STARA SZKOŁA Pobyt w klimatycznych pokojach na piętrze w Starej Szkole przenosi nas w czasie. Na niezwykłość pobytu w tym budynku wpływa niewątpliwie oryginalność wnętrz. czytaj więcej » GALERIA REZERWACJA POKOJU